FIFA World

Beta

FIFA 14'ün ücretsiz, çevrim içi versiyonu

1.0

1

266.8k

Bu uygulamayı oyla

FIFA World, FIFA 14'ün tamamen ücretsiz bir versiyonudur ve kendi evinizin rahatlığında para ödemeden Ultimate Team oyun modu ile eğlenmenizi sağlar.

FIFA World oyuncuları kendi takımlarını seçmek zorundadırlar, aynı zamanda isimlerini, amblemlerini ve formalarını da. Tüm bunlar tamamlandığında, Ultimate Team kurallarına göre oyunu oynayabilirsiniz, bu da oyuncu kartlarını kullanarak oynamanız anlamına gelir.

Oyuncularınızı futbol kart zarflarından takımınızı oluşturmak için seçersiniz. Bronz, gümüş ya da altın zarflar alabilirsiniz, ki tabiki bunu yapmak için paranızın olması gerekir. İster bu bozuklukları kendi paranızla satın alın, isterseniz oyunda kendiniz kazanın. Aslında böylesi çok daha eğlenceli.

Oyuncular FIFA World'ün muhteşem deneyimini oyun sırasında yaşarlar. Mekanik özellikleri FIFA 14'teki kadar incelikli değildir, fakat yine de topu durdurup uzun paslar atabileceğiniz ve daha bir çok hareketi yapabileceğiniz göz alıcı bir futbol oyunu taklididir.

FIFA World muhteşem bir oyun deneyimi sunar ki bu deneyim orjinal FIFA 14'e çok yakındır ve tamamen ücretsizdir. Buna ek olarak, orjinal oyunda mevcut olan tüm modların arasından, Ultimate Team muhtemelen en bağımlılık yaratıcı olandır.
Gereksinimler

Oynamak için Origin hesabı gerekir.

Uptodown X